بهبود مدارس با سازه های پیش ساخته

برای مناطق محروم و مدارس با امکانات کم استفاده از سازه های پیش ساخته پیشنهاد ما است

دلایل بسیار زیادی وجود دارد که باعث می‌شود از ساخت مدارس و یا بهینه کردن آن ها برای دانش آموزان جلوگیری شود. هزینه های بالای ساخت، زمان ساخت و ساز و درگیری مدارس با پروژه ساخت، بودجه ناکافی در رابطه با این موضوع، و…

از این رو باید برای این کار از روش های غیر معمول به منظور کاهش هزینه های ساخت و افزایش سرعت انجام پروژه استفاده نمود. برای مثال دیگر نیاز به دیوار چینی با آجر، بلوک و… برای ساخت یک تیغه نیست. بلکه می‌شود با استفاده از چند لایه دیوار پیش ساخته آماده همان کار را در عرض چند دقیقه به اتمام رساند.

بهبود مدارس با استفاده از سازه های پیش ساخته

منظور از بهبود مدارس، ارتقا، بازسازی و یا حتی ساخت 0 تا صد آن می‌باشد. سازه های پیش ساخته شامل تمامی سازه هایی است که با مصالح مختلف ولی در محیط کارگاهی ساخته و تولید می شود است. از این رو با استفاده از این نوع مصالح و سازه ها هم سرعت کار افزایش می‌یابد و هم زمان پروژه ساخت برای شما ملموس نخواهد بود.

در یکی از پروژه های ریمیسو که در شهر های شمالی ایران بود و از جمله مناطق محروم نیز به حساب می‌آید، برای یکی از مدارس سازه‌ای ساده با استفاده از ساندویچ پانل و اسکلت بندی از تیر آهن ساخته شد که در مدت زمان کمتر از 1 ماه در اختیار مدیر مدرسه قرار گرفت. می‌توان گفت که مدت زمان نصب این سازه در حدود 5 ساعت طول کشید.

منظور از بیان این موضوع این بود که در آن منطقه اگر قصد ساخت اتاقی ( که در جهت تدریس به دانش آموزان با تعداد بیشتر ) را داشته باشید، حداقل باید 100 میلیون هزینه برای مصالح در کنار کارگر، بنا و تجهیزات مورد نیاز بود که ممکن بود که تا 2 ماه نیز مدرسه درگیر ساخت ساز می‌بود.

استفاده از سازه های پیش ساخته مانند دیوار پیش ساخته، ساندویچ پانل و… در جهت صرفه حویی در زمان و هزینه های اضافی می‌تواند راهکاری مناسب باشد.

کانکس سرویس بهداشتی برای مدارس

از دیگر موارد سازه های پیش ساخته مناسب برای استفاده در مدارس و به خصوص مدارس محروم که لوله کشی آب و سرویس بهداشتی در آن ها وجود ندارد، استفاده از کانکس های سرویس بهداشتی می باشد. این نوع کانکس ها دارای مخازن آب هستند که به اندازه کافی در خود می‌توانند آب ذخیره داشته باشند و حتی در صورت نیاز می‌توان مخازن این نوع سازه ها را نیز به مقدار مورد نیاز افزایش داد.

دلیل این موضوع هم این است که تمامی سازه های ریمیسو توسط خود کارگاه های شرکت خاور سازه مانلی ساخته می‌شود و 0 تا 100 کار بر عهده مهندسین و تکنسین های شرکت ما می‌باشد.

برای مدارس و مناطق محروم و صعب العبور هزینه های حمل و نقل بر عهده شرکت ریمیسو می باشد تا در کار خیری که انجام می شود ما نیز سهیم باشیم.

کانکس عابر بانک برای دانشگاه ها

در دانشگاه ها وجود یک دستگاه ATM یکی از واجبات است به این صورت که برای دریافت وجه نقد و انجام برخی از معاملات بین بانکی مناسب می باشد. اما ممکن است که این نوع دستگاه ها در مناطقی نصب شوند که نیاز به عایق بندی مناسب و پوشش مقاوم برای آن باشد. از این رو می توان از کانکس عابر بانک استفاده نمود که گزینه بسیار خوبی برای این کار است.

این نوع کانکس ها هم امنیت دستگاه های ای تی ام را تامین می کند و همچنین برای حفظ و محافظت دستگاه ها ( که دستگاه های گران قیمتی نیز هستند ) در برابر عوامل طبیعی بسیار مناسب است. زیرا مصالح مورد استفاده در ساخت این نوع کانکس ها ساندویچ پانل های 4 و 5 سانتی است که در برابر انواع رطوبت، سرما، گرما و تابش نور خورشید مقاومت بسیار مناسبی دارد.

جمع بندی

تنوع سازه های پیش ساخته بسیار زیاد است به صورتی که برای هر نوع سفارشی می‌توان سازه‌ای را در کارگاه های ریمیسو ساخت. از این رو ما سعی کردیم تا تعدادی از مهمترین و ملموس ترین مثال ها را برای استفاده سازه های پیش ساخته در مدارس و دانشگاه ها بیان نماییم.

گروه تولیدی صنعتی ریمیسو سالیان زیادی از که در زمینه ساخت و تولید انواع سازه های پیش ساخته فعالیت می‌نماید و همیشه میزان رضایت مشتریان خود را سرلوحه کار خود قرار داده و برای منفعت بیشتر از کیفیت کار و قیمت بالا استفاده نکرده‌ایم. صداقت در کار یکی از برگ برنده های گروه تولید صنعتی و بازرگانی ریمیسو می‌باشد.

برای برقراری ارتباط با کارشناسان فروش ما به منظور پاسخگویی به سوالات خود و دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با محصولات و خدمات ما می‌توانید با شماره تلفن ها و پل های ارتباطی قرار داده شده درون سایت تماس حاصل فرمایید.

Admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *