کانتینر کتابخانه

کانتینر حمل کتاب

همواره فرهنگ و تمدن با ساخت و ساز و سنت های مهندسی آغشته بوده است. به طوری که نشان از تمدن چند هزار ساله ایران وجود سازه های عظیم و باشکوهی مانند تخت جمشید، سی وسه پل، نقش جهان و… می‌باشد. دلیل از بیان این موضوع رسیدن به یک نتیجه گیری کلی آن هم رواج فرهنگ و تمدن با استفاده از سازه های پیش ساخته می‌باشد.

در دنیای امروزه می‌توان از این سازه های پیش ساخته در مسیر های متفاوتی استفاده کرد. رساندن و نگهداری مواد غذایی مانند کانتینر یخچالدار، ایجاد سرپناهی در مناطق خارج شهر مانند خانه های پیش ساخته، سرویس بهداشتی صحرایی مانند کانکس توالت و…

اما یکی از موارد خوب و کمک کننده به جامعه در جهت افزایش سطح آگاهی و علم مردم، استفاده از کانتینر کتابخانه می‌باشد.

کانتینر کتابخانه چیست؟

کانتینر کتابخانه از جمله محصولات فرهنگی و پیش ساخته گروه تولیدی، صنعتی بازرگانی ریمیسو می‌باشد که با تعبیه تجهیزات و امکانات مختلفی در داخل این سازه، می‌توان به راحتی تعداد زیادی کتاب را در آن جای داد و به مناطق مختلف انتقال داد و مردم به صورت کرایه کتاب و یا خرید آن، از محصولات کتابی داخل کانتینر استفاده نمایند.

در بسیاری از کشور های پیشرفته این حرکت فرهنگی رواج دارد و سیستم های قوی و منظمی به منظور افزایش سطح کتاب خوانی مردم خود، اجرا نموده‌اند که نشان از آگاهی بالای مسئولان و مردم آن جامعه است.

در مناطق روستایی و محروم که جاده خوبی برای مسافرت مردم روستا وجود ندارد، هیچ کتابخانه‌ای در آن جا احداث نشده است، دسترسی به اینترنت و سایر لوازم ارتباطی وجود ندارد و بسیاری از مشکلات مهم و اساسی در آن جا وجود دارد، دغدغه مردم خواندن کتاب نیست و تنها به دنبال زندگی کاملا ساده و فراهم آوردن نیاز های اولیه خود هستند.

درحالی که ممکن است استعداد های فراوانی در آن جامعه روستایی وجود داشته باشد که ممکن است با خواندن و مطالعه به آن پی ببرند. پس نتیجه می‌گیریم که با افزایش رواج کتاب خوانی در کشور، در یک نسل بعد تحولی ایجاد می‌شود که گویی یک انقلاب عظیم رخ داده است.

تجهیزات کانتینر حمل کتاب

برای تولید و فروش یک کانتینر حمل کتاب یا به اصطلاح کانتینر کتابخانه، نیاز به نصب و مجهز کردن سازه پیش ساخته با استفاده از تجهیزات مختلف می باشد. برای مثال :

  •  قفسه بندی مناسب داخل فضای کانتینر به منظور جدا سازی انواع مختلف کتاب براساس نویسنده، ژانر، تاریخ و…
  • استفاده از حداکثر فضا برای گنجاندن بیشترین کتاب ممکن و امکان جا به جایی راحت کتاب ها در داخل کانتینر
  • استفاده و تجهیز کانتینر به سیستم کامپیوتری به منظور ثبت اطلاعاتی مانند : لیست کتاب های موجود، لیست افراد عضو، کتاب های قرض گرفته شده و…
  • سیستم متحرک مناسب و نصب محور های مورد نیاز برای جا به جایی کانتینر به مناطق مختلف
  • تعبیه محلی به منظور اتصال به کشنده مناسب مانند خودرو، تریلی و…
  • نورپردازی و سیم کشی داخل کانتینر برای ایجاد محیطی روشن در شب و تاریکی
  • و…

این چند مورد مربوطه امکانات و تجهیزات اساسی یک کانتینر حمل کتاب می‌باشد که ممکن است به سفارش مشتری، تجهیزات و امکانات بهتر و اضافی تری نیز به آن افزوده شود.

قیمت کانتینر کتابخانه

تمامی محصولات و سازه های پیش ساخته گروه تولیدی صنعتی ریمیسو از 0 تا صد در کارگاه های شرکت تولید می‌شود و بسته به نوع طراحی، امکانات، متراژ و… قیمت محصولات متفاوت است. از این جهت قیمت کانتینر کتابخانه بسته به متراژ درخواستی مشتری، تجهیزات و لوازم مورد نیاز به همراه آن دسته از تجهیزاتی که مشتری دوست دارد بر روی کانتینر حمل کتاب خود سوار شود و… تعیین می‌شود.

برای اطلاع از قیمت خرید کانتینر کتابخانه می‌توانید با کارشناسان فروش گروه تولیدی صنعتی ریمیسو در ارتباط باشد. مهندسین فروش ما اطلاعات لازم و کافی را در رابطه با نحوه ساخت، چگونه‌گی تحویل سفارش و قیمت کانتینر حمل کتاب را به شما اعلام خواهند کرد.

خرید کانتینر حمل کتاب

اگر مایل به خرید کانتینر حمل کتاب هستید، بهتر است تا قبل از هرگونه اقدامی نسبت به خرید آن، با مشاوران و شرکت های مختلفی صحبت نمایید. سپس با اطلاعات کامل و کافی می‌توانید تصمیم درستی برای خرید کانتینر کتابخانه اتخاذ نمایید.

اگر قصد خرید کتابخانه متحرک را از شرکت ریمیسو دارید، روال کار به این صورت است که بعد از دریافت اطلاعات در رابطه با نحوه پرداخت و ثبت قرار داد، سفارش خرید کتابخانه شما ثبت می‌گردد و بعد از طی شدن مراحل طراحی و تولید، در محل تعیین شده توسط مشتری، تحویل داده می‌شود.

شرکت صنعتی بازرگانی ریمیسو سالیان متمادی است که در امر تولید و ساخت سازه های پیش ساخته فعالیت می‌کند. امید است این مقاله برای خوانندگان عزیز مفید بوده باشد و جدای از بحث فروش محصولات، بتوانیم با تولید کانتینر های کتابخانه، قدمی در افزایش سطح علم و آگاهی مردم کشورمان داشته باشیم.

برای دریافت هرگونه اطلاعات اضافی و پاسخ سوالات، کارشناسان ما هفت روز هفته و از ساعت 8 صبح تا 4 بعد از ظهر آماده پاسخگویی هستند.

کلیدواژه : کانتینر
Admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *