کنترل مصرف سیگار در مکان های عمومی از طریق کانکس

سفارش و خرید کانکس دخانیات

در اکثر مکان های عمومی مانند مترو، ترمینال های بین شهری، ایستگاه قطار، فرودگاه و… انواع مختلفی از افراد در حال عبور و مرور هستند که ممکن است برخی از آن ها سیگار بکشند و برخی از آن ها به دود سیگار حساسیت شدید داشته باشند. در اکثر کشور های پیشرفته، در این نوع مکان ها ( مکان های عمومی ) با نصب کانکس محیطی کنترل شده برای استعمال سیگار را فراهم آورده‌اند که افراد با توقفی چند دقیقه‌ای در آن جا، می توانند به راحتی و بدون آسیب رساندن به بقیه نسبت به مصرف سیگار اقدام نمایند.

ویژگی های کانکس استعمال دخانیات

کانکس های استعمال دخانیات که ممکن است در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار گیرد، بهتر است تا ویژگی هایی از جمله محلی برای نشستن افراد، دفع دود سیگار از طریق هواکش های مناسب، سطل آشغال مناسب هم برای دور ریختن آشغال و هم دفع خاکستر سیگار و فیلتر آن، دربی برای داخل و خارج شدن و… را در خود داشته باشد.

اما در کشور های پیشرفته کانکس های مصرف سیگار دارای ویژگی های بهتری است که به چند مورد از آن اشاره می‌کنیم:

  • اکثرا از صندلی در کانکس های استعمال سیگار در کشور های پیشرفته استفاده نمی‌شود زیرا هم فضای باز تری برای افراد وجود داشته باشد و هم فرد مصرف کننده احساس راحتی و مصرف آسوده را در آن مکان نداشته باشد.
  • در ارتفاعی مناسب از زمین، کانکس ها را می‌پوشانند تا کودکان با دیدن افراد در حال کشیدن سیگار برداشت های غلطی نکنند.
  • همواره از آگهی هایی در رابطه با ترک سیگار، مضرات مصرف دخانیات و… را برای پوشاندن کانکس استفاده می‌کنند.
  • در برخی موارد دستگاه هایی وجود دارد که با انداختن فیلتر سیگار و یا پاکت آن در داخل آن پول، سیگار، بلیط سینما و… دریافت می‌کنید.

با بررسی این موارد متوجه می‌شویم که در کشور های توسعه یافته از هر امکاناتی برای فرهنگ سازی استفاده می‌کنند که نشان از دلیل پیشرفت این کشور ها است. حتی مکان هایی که برای فرهنگ ممکن است آسیب رسان باشد را نیز به مکانی به منظور ترویج رفتار بهتر تبدیل می‌کنند.

مصالح مورد استفاده در ساخت کانکس مصرف سیگار

گروه تولیدی صنعتی ریمیسو، کانکس های مصرف دخانیات خود را با استفاده از مصالح مورد استفاده در کانکس مسکونی می‌سازد و مصالح مورد استفاده در دو نوع از سازه پیش ساخته مختلف یکسان می‌باشد و تنها در طراحی و امکانات با یک دیگر تفاوت دارند.

از تیر آهن نمره 16 و نمره 16 دور کلاف برای شاسی کشی و اسکلت بندی کار استفاده می‌شود و از ورق های گالوانیزه 0.5 یا 0.7 و حتی ورق های مختلف از جنس های متفاوت ( بسته به سفارش مشتری ) نیز ممکن است برای پوشاندن سقف و دیواره ها مورد استفاده قرار گیرد.

اگر در منطق سرد سیر از این نوع کانکس ها استفاده شود و نیاز به کانکس استعمال دخانیات با مقاومت دمایی بالا باشد، می توان از ساندویچ پانل برای پوشش سقف و دیواره های آن استفاده کرد که عایق بسیار خوبی بوده و در فصول سرد و گرم، محیط داخل کانکس هوای مطلوبی خواهد داشت.

روش های حمل و نقل کانکس دخانیات

بعد از طراحی و ساخت کانکس در کارگاه می‌توان با استفاده از وسایل نقلیه سنگین مانند تریلی، خاور، قطار و… کانکس را به محل نصب انتقال داد و با جرثقیل های کوچک آن را نصب کرد. حتی در صورت نبود راه مناسب برای حمل و نقل توسط ماشین آلات سنگین، کانکس به گونه‌ای ساخته می‌شود که بعد از انتقال به محل نصب قسمت های مختلف آن مونتاژ شود تا هم حمل و نقل آن آسان باشد و هم هزینه سنگینی برای استفاده از تجهیزات پیشرفته مصرف نشود.

مهندسان ما تمامی موارد مهم را در طراحی و ساخت انواع کانکس ها مدنظر قرار می‌دهند تا هیچگونه مشکلی بروز ندهد و به راحتی سازه پیش ساخته در محل تصمیم گرفته شده نصب و مورد استفاده گردد.

قیمت و سفارش خرید کانکس دخانیات

کانکس های مصرف سیگار و دخانیات نیز مانند موارد دیگر سازه های پیش ساخته بر اساس متر مربع بوده و بعد از متراژ کار هزینه ساخت و ساز و انتقال به مشتری اعلام می‌گردد. البته لازم به ذکر است که موارد مختلفی مانند تعبیه صندلی، نوع پوشش ( ساندویچ پانل، ورق فلزی، شیشه معمولی، شیشه سکوریت و… ) تهویه های مورد استفاده و موارد دیگر در تعیین قیمت نهایی کانکس سیگار دخیل بوده و در نهایت با درج این موارد در فاکتور فروش کانکس، قیمت نهایی به مشتری اعلام می‌شود.

برای خرید و ثبت سفارش کانکس دخانیات و یا هر نوع سازه پیش ساخته دیگری می‌توانید به صفحه تماس با ما سایت ریمیسو مراجعه نمایید. در این صفحه پل های ارتباطی مختلفی با شرکت ریمیسو وجود دارد که مشاوران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما و ثبت سفارشات و خرید های مشتریان می‌باشد. امید است تا با کمال آرامش بتوانید سفارشات و خرید کانکس خود را ثبت کرده و در سریع ترین زمان ممکن به محصول مورد نظر خود برسید.

کلیدواژه : کانکس
Admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *